Sosnová 8.-9. srpna 2024

Ahoj! Zveme Tě na závodní okruh do Sosnové.

Akce je dvoudenní ale máš možnost vybrat si pouze jenom jeden okruhový den.
Cena za startovné na okruh na oba dny ........................ 2900,- Kč / motorka
Cena za startovné na den 8.8. 2024............................... 1500,- Kč / motorka
Cena za startovné na den 9.8.2024............................... 1900,- Kč / motorka
Instruktor bezpečné jízdy / zlepšení dovedností........... 600,-Kč / rozjížďka
Zůstaneš-li přes noc, je nutné uhradit kempovné......... 300,- Kč / osoba

Součástí kempovného jsou sprchy.

V ceně startovného je:
· 6x rozjížďka 6x 15 minut  / okruhový den
· 1x 60 minut / okruhový den
· zdravotní dozor se sanitkou na místě
· fotograf a plno fotek z celého dne

Zvolte si variantu:

Cena od 1 500,00 Kč

Skupiny
Před rozjížďkami se hned po rozpravě rozdělíme do výkonnostních skupin dle kategorie A, B, C a D.
Skupina A = nejrychlejší a neostřejší skupina (doporučujeme zkušeným jezdcům)
Skupina B = rychlá skupina pro zkušené jezdce na RZ (možnost doplnit ze sk.A)
Skupina C = mírná jízda, stále je zde možnost předjíždění se zvýšenou opatrností
Skupina D = tréninková skupina, kde se snaž naopak nepředjíždět a brát velký ohled na ostatní jezdce - tato skupina je určena pro nováčky, začátečníky a mírně pokročilé

Informace o rozjížďce:

Čas strávený na trati je až 150 minut půjde-li všechno podle plánu (může do toho hodit vidle počasí, nehoda atp.)
Jede se 15 minut. Jezdíš svým tempem dokud nepotkáš traťového organizátora se šachovnicovou vlajkou, který bude mávat u trati, v momentě kdy ho potkáš, dojedeš lehčím tempem zbytek tratě a dojedeš do depa.

Vždycky Tě někdo od nás nasměruje kde máš zaparkovat, kde je technická přejímka, kde je administrativa atp., takže se nemusíš bát, že bys tam byl/a ztracený/á. Ju?

Časový harmonogram celé akce

Možný příjezd v den akce. Brána bude otevřena od 13:00 až 23:00
0:00 - 6:30 noční klid

Okruhový den 8.8.2024

13:00 - 14:30 příjezd do areálu, administrativa a technická přejímka
14:30 - 15:00 společná rozprava, poučení před jízdou

1.Rozjížďka
Skupina D - 13:30 - 13:45 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 13:50 - 14:05 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 14:10 - 14:25 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 14:30 - 14:45 (+5 minut rezerva)

2.Rozjížďka
Skupina D - 14:50 - 15:05 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 15:10 - 15:25 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 15:30 - 15:45 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 15:50 - 16:05 (+5 minut rezerva)

3.Rozjížďka
Skupina D - 16:10 - 16:25 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 16:30 - 16:45 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 16:50 - 17:05 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 17:10 - 17:25 (+5 minut rezerva)

OPEN PIT LANE 17:30 - 18:30
Všechny skupiny mají otevřenou dráhu.

18:30 - 0:00 volná zábava (možná bude karaoke? :-D)
0:00 - 6.30 noční klid


Možný příjezd v průběhu celého celého dne 9.8.2024
0:00 - 6:30 noční klid

Okruhový den 9.8.2024

6:30 - 8:00 příjezd do areálu, administrativa a technická přejímka
8:00 - 8:30 společná rozprava, poučení před jízdou

Jde se jezdit
Harmonogram rozjížděk:
1.Rozjížďka
Skupina D - 8:30 - 8:45 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 8:50 - 9:05 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 9:10 - 9:25 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 9:30 - 9:45 (+5 minut rezerva)
2.Rozjížďka
Skupina D - 9:50 - 10:05 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 10:10 - 10:25 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 10:30 - 10:45 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 10:50 - 11:05 (+5 minut rezerva)
3.Rozjížďka
Skupina D - 11:10 - 11:25 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 11:30 - 11:45 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 11:50 - 12:05 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 12:10 - 12:25 (+5 minut rezerva)

12:30 - 13.30 Pauza na oběd

4
.Rozjížďka
Skupina D - 13:30 - 13:45 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 13:50 - 14:05 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 14:10 - 14:25 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 14:30 - 14:45 (+5 minut rezerva)

5.Rozjížďka
Skupina D - 14:50 - 15:05 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 15:10 - 15:25 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 15:30 - 15:45 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 15:50 - 16:05 (+5 minut rezerva)

6.Rozjížďka
Skupina D - 16:10 - 16:25 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 16:30 - 16:45 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 16:50 - 17:05 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 17:10 - 17:25 (+5 minut rezerva)

OPEN PIT LANE 17:30 - 18:30
Všechny skupiny mají otevřenou dráhu.