Rádi bychom Ti představili sestavu našich instruktorů:

Tento skromný kluk s velkými cíli, který se při vedení kolektivu a kurzů cítí jako ryba ve vodě. Aktivně se věnuje zlepšování jezdců již 4. rokem a má tak dostatečné pochopení pro jezdce každé úrovně.

Michael "Miky" Hájek

Šéf a koordinátor instruktorů

info@roadleague.cz
Instagram: hajkinz

Miky říká: Rychlost není cílem, ale výsledkem správné techniky.

Energický a odvážný jedinec se silnou vášní pro motorky a sport. Srdce mu rychle tluče pro adrenalin a nové výzvy, což ho činí neobyčejně živým a jednoznačně také i inspirativním člověkem. 

Vojta "Vojtíno" Bubeníček

Instruktor 

Instagram: vojtino_bikercz
Vojta říká: Největší chyba, kterou v životě můžeš udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláš.


Tento skromný kluk sám říká, že měl to štěstí, že být ve správný čas na správném místě a dostal tak možnost učit se od kluků, kteří mají know-how jak s být kámoš s motorkou. Díky tomu máme v naší partě instruktorů Honzu, který Vám předá své zkušenosti. Jeho cílem je dovézt naše jezdce ke zlepšení jejich dovedností a případně získat nové zkušenosti nebo přímo know-how, jak lépe motorku ovládat. 


Jan "Pavloš" Pavlíček

Instruktor


Instagram: pavlicekjan
Honzíno říká: Honzíno nic neříká, jen se usmívá.


Boreček z jižní Moravy, který od malička propadl lásce k motorkám. Na různých prskoletech jezdí přibližně od svých osmi let. Chuť jít za svým snem, ho dovedla až do Pitlandu, kde dostal možnost sbírat zkušenosti jak jezdecké, tak ve vedení kurzů a předávání zkušeností druhým.

Janek

Instruktor

Instagram: -
Janek říká: Nezáleží na tom jaký máš stroj, ale jaké s ním máš zážitky.