O nás


Bylo nebylo... v chladném únorovém večeru jsme se takhle ožrali s moji partou Peaky Bikers. Narozky se zapíjejí jednou ročně ne? Tak jsme se do toho opřeli a rozjímali, jak strašně nám už chybí ježdění.

Kluci dobře vědí, že nedokážu sedět chvíli v klidu a tak do mě začali hustit - uděláme sraz! Říkám ne borci, to jsem už udělal a zahučel jsem tam jak svině. Takže never ever... chvíli jsme kecali dál a pak někdo nadhodil - Macro! Zařiď okruh!... Macro je přátelé moje skoro 100letá přezdívka... okruh vole? Říkám, že nevím... uvidíme. Chvíli jsme se drželi tématu ale barmanka vypadala fakt dobře, tak nás to za chvíli pustilo. Druhý den se mi ale myšlenka vrátila a napadlo mě to zkusit začít realizovat. Večer se mluvilo o Sosnové, že je to hezký okruh a mohli bychom tam. Furt se ve mně ale budil ten pocit, že co když se to zase posere... jak se ale říká, svět patří těm, co se neposerou.. i možná proto jezdíme na motorkách. HAHA

Po pár dnech přemýšlení jsem našel na netu okruh v Sosnové, zvedl telefon a už to jelo. V Sosnové mi paní vedoucí potvrdila termín a já začal konečně organizovat událost a vše s tím spojené.


Začalo se to postupně plnit a já v tom začínal vidět, že by akce mohla být povedená a chtělo by to trochu to obohatit.
OK! Oslovil jsem pár firem a dostali jsme na nultý roční neskutečnou podporu od našich partnerů... Kdo se může chlubit, že spolupracuje s BikersCrown co? HA! A Angry Beards? Hoši to už zní jako slušný level. BCčko a Ángráci nám poslali hodně slušný ceny a téměř všechno bylo zařízené.

Tomíno s rodinkou zařídil catering, Svoby s Flekym zařídili technickou přejímku, Kečup, Jiřin a Klárka měli na povel celou trať a já byl všude, kde bylo potřeba. Docela málo lidí na takovou  akci co?

Den D se blížil a já musel zařídit ještě spoustu věcí! Nějak jsme to ustáli a kdyby sis chtěl přečíst report z naší první Sosnové, tady máš odkaz.

Přesto kolik nás bylo, lidi měli párek přes obličej a všechno se zvládlo! Teď se můžeme chlubit tím, že jsme udělali okruh a ani to nebolelo. To, čeho jsem se nejvíc bál se nevyplnilo, takže akce dopadla na výbornou. Počasí bylo nádherné a akce byla kompletně vyprodaná!

Několik dní před akcí jsem vymyslel název, nechal udělat trika a vzniklo Road LEAGUE, byla to taková nevinná sranda ale název se docela chytil, tak už se s tím teď prostě povezeme a zkusíme pokračovat. Ale dobrý ne?

A teď to nejdůležitější!

Vznik Road LEAGUE už víš ale co nevíš je filozofie téhle organizace. S klukama z Peaky Bikers jsme se shodli, že chceme jezdit okruhy, jenže ty prachy za to... občas je to fakt raketa.

My chceme jít úplně jinou cestou, chceme dělat okruhy dostupné pro všechny! Chceme jezdit a chceme, abyste nám pomohli ty okruhy zaplnit, pak můžeme jezdit za mnohem lepší peníze a užít si pořádnou srandu!
That's it! Neplánujeme zatím časomíru, nebudeme se tvářit jako profesionálové, jsme amatéři ale akce se budeme snažit dělat na profi úrovni, to slíbit můžeme!
Srdíčko do toho dáme na 110%! O tom je naše filozofie!

Díky, že jsi to dočetl až sem! Psáno odlehčenou formou protože nejsme profíci, můžu!:-D